Dr. Şükrü Yıldırım

Akupunktur - Antalya

Akupunktur İle Zayıflama, Mezoterapi, Prp (Platelet Rich Plasma)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Soğuksu Mah. Toroslar Cad. Koza Apt. No: 51/8  Muratpaşa, Antalya
Akumer Akupunktur - Estetik Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şükrü Yıldırım Hakkında

Şükrü Yıldırım Kimdir?

Dr. Şükrü YILDIRIM, 1968 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mezuniyeti sonrasında Sağlık Bakanlığı kadrosunda 12 yıl çalışmasının ardından Paris’te 2003 yılında tıbbi ve estetik mezoterapi ile selülit, lokal şişmanlığın ve yağların azaltılması üzerine eğitimler almıştır.

Alanı ile ilgili yurtdışında birçok eğitim alan Dr. Şükrü YILDIRIM, 2004 yılında akupunktur tedavisi üzerine eğitim almak için Çin'e gitmiş, Yu- Sheng Chienese Medical Klinik'te eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Bunun yanısıra Fransa'da Lazer eğitimi de almıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında pek çok mesleki derneğe üye olan Dr. Şükrü YILDIRIM, Sağlık Bakanlığı'ndan Akupunktur uygulama yetki belgesi ve Medikal Estetik Hekimliği uygulama sertifikası almış olup bu alanlarda başarılı çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca kendisi, ulusal ve uluslararası birçok kongre, seminer ve eğitime katılmakta olup güncel gelişmeleri de yakından takip etmektedir.

2004 yılında Akumer Akupunktur Kliniği'ni kuran Dr. Şükrü YILDIRIM, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Akupunktur İle Zayıflama
 • Mezoterapi
 • Prp (Platelet Rich Plasma)
 • Bölgesel Zayıflama
 • Botoks
Tedaviler
 • Kırışıklık tedavisi
 • Medikal estetik
 • Akupunktur Tedavisi
 • Botoks - Dolgu
 • Migren Tedavisi
Diplomalar ve Sertifikalar

Şükrü Yıldırım Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şükrü Yıldırım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Şükrü Yıldırım Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şükrü Yıldırım kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Yıldırım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şükrü Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Yıldırım şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Şükrü Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şükrü Yıldırım Akumer Akupunktur - Estetik Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şükrü Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şükrü Yıldırım Akupunktur, uzmanıdır. Kırışıklık tedavisi, Medikal estetik, Akupunktur Tedavisi, Botoks - Dolgu, Migren Tedavisi, Prp tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Akupunktur İle Zayıflama, Mezoterapi, Prp (Platelet Rich Plasma), Bölgesel Zayıflama, Botoks hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Şükrü Yıldırım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şükrü Yıldırım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şükrü Yıldırım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Yıldırım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şükrü Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Yıldırım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.