Dr. Şuayb Erdil

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Yavuz Selim, Seyhan Sk., 02800 Samsat/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Samsat İlçe Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şuayb Erdil Hakkında

Şuayb Erdil Kimdir?

Dr. Şuayb Erdil, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Şuayb Erdil, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şuayb Erdil Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şuayb Erdil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şuayb Erdil kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Erdil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şuayb Erdil için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Erdil şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şuayb Erdil ile anlaşmalı?
Şuayb Erdil kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şuayb Erdil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şuayb Erdil Adıyaman Samsat İlçe Devlet HastanesiYetkilendirilmiş Aile Hekimliğı (Kurum Hekimliği) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şuayb Erdil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şuayb Erdil Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Şuayb Erdil için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şuayb Erdil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şuayb Erdil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Erdil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şuayb Erdil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Erdil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.