Doktorun Adresi

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

S.tuna Karahan Hakkında

S.tuna Karahan Kimdir?

Dr. S.tuna Karahan, Anatomi alanlarında faaliyet göstermektedir. S.tuna Karahan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

S.tuna Karahan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. S.tuna Karahan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. S.tuna Karahan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Karahan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. S.tuna Karahan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Karahan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri S.tuna Karahan ile anlaşmalı?
S.tuna Karahan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. S.tuna Karahan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. S.tuna Karahan Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. S.tuna Karahan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. S.tuna Karahan Anatomi, uzmanıdır.

Dr. S.tuna Karahan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. S.tuna Karahan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. S.tuna Karahan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Karahan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. S.tuna Karahan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Karahan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.