Dr. Şevket Erbil Ünsal, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Şevket Erbil Ünsal

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Romatolojisi - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sen..RAMAN

Erbıl bey gördüğünüz görebileceğiniz en iyi,en anlayışlı, en bilgili,en harika en fedakar,en muhteşem doktordur. Kendisi ile 9 yaşında tanıştım. Şu an 33 yaşındayım. 18 yaşına kadar tedavimle kendisi ilgilendi. 1 sene kimsenin koyamadığı teşhisi koydu. 9 yaşında bir çocuğa ağrılarının diğer çocuklardan farklı olma nedenini anlatılabilecek en ince yolla anlattı. Bugün biri dese ki al şu mikrofon senin anlat Erbil hocayı saatlerce susmadan anlatabilirim.Her zaman dua ederim ve her zaman çok güzel anarım. Kendisi beni hatırlamaz bile.Sunu bilin harika bir doktor ve insan ilişkileri harika.Bu çok önemli hele ki bir çocuk için. 1 sene boyunca haftanın 3 günü kan vermeye gelip haftanın 5 aksamı acile başvuran teşhisi konamamış çok ağrı çekmiş hayati zindan olmuş bir çocuk olarak yazıyorum bu yorumu.Sansliyim ki Erbil hocamız ile tanıştık o dönem ve herşey değişti .Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Teşhislerinde nokta atışı yapan harika bir doktordur. Teşekkürler Erbil hocam 16-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şevket Erbil Ünsal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şevket Erbil Ünsal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Ünsal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şevket Erbil Ünsal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Ünsal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şevket Erbil Ünsal ile anlaşmalı?
Şevket Erbil Ünsal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şevket Erbil Ünsal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şevket Erbil Ünsal Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şevket Erbil Ünsal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şevket Erbil Ünsal Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Romatolojisi uzmanıdır.

Dr. Şevket Erbil Ünsal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şevket Erbil Ünsal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şevket Erbil Ünsal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Ünsal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şevket Erbil Ünsal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Ünsal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.