Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Setenay Mıt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Setenay Mıt kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Mıt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Setenay Mıt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Setenay Mıt bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Setenay Mıt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Setenay Mıt Akupunktur, uzmanıdır.

Dr. Setenay Mıt için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Setenay Mıt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Setenay Mıt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Mıt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Setenay Mıt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Mıt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.