Dr. Serpil Gül

Pratisyen Hekimlik - Ankara

Kilo Problemi, Bölgesel Zayıflama, Mezoterapi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Serpil Gül Hakkında

Serpil Gül Kimdir?

Dr. Serpil Gül, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Serpil Gül, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Kilo Problemi
  • Bölgesel Zayıflama
  • Mezoterapi
  • Access Bars
  • Schüssler Tuzları
Tedaviler
  • Prp yüz gençleştirme
  • Medikal estetik
  • Saç mezoterapi ve saç prp
  • Cilt gençleştirme

Serpil Gül Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serpil Gül tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serpil Gül kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Gül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serpil Gül için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Gül şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Serpil Gül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Serpil Gül bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serpil Gül hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Serpil Gül Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Prp yüz gençleştirme, Medikal estetik, Saç mezoterapi ve saç prp, Cilt gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Kilo Problemi, Bölgesel Zayıflama, Mezoterapi, Access Bars, Schüssler Tuzları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Serpil Gül için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serpil Gül muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serpil Gül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Gül ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serpil Gül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Gül hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.