Dr. Selin Birgül Baran, İstanbul, Psikiyatri

Dr. Selin Birgül Baran

Psikiyatri - İstanbul

Aile Terapisi, Evlilik Ve Cinsel Sorunlar, Menopoz/Gebelikte Cinsel Danışmanlık

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Acıbadem Mahallesi, Çeçen Sokak No: 52 (Akasya AVM Yanı)  Üsküdar, İstanbul
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Selin Birgül Baran Hakkında

Selin Birgül Baran Kimdir?

Dr. Selin BARAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1990 yılında On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Bezmi - Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Hastanesi'nde yaparak Psikiyatri Ana Bilim Dalı'nda uzmanlığını almıştır.

Uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış bir çok makalesi bulunan Dr. Selin BARAN, Türk Tabipleri Birliği, Türkiye Psikiyatri Derneği, Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD) üyelikleri bulunmaktadır.

Dr. Selin Birgül Baran  mesleki çalışmalarına İstanbul Üsküdar'da  bulunan  Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi'de devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Selin Birgül Baran tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Psikofizyolojik uykusuzluk

  Hocam merhabalar, ben de psikofizyolojik uykusuzluk var. yatağa çok yorgun yattığım halde uyuyamıycam diye düşününce uykum kaçıyor ve ben bunu çok takıyorum ağlıyorum. çünkü 19 sene boyunca kesintisiz hemen uykuya dalan biriydim ve daha önce çekmediğim bir şey olduğu için açıkçası çok korkuyorum ölm... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Selin Birgül Baran

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Dikkat dağınıklığı ve paroksetin

  Doktor hanım . merhabalar ben okb hastasıyım ve lise son öğrencisiyim sınava hazırlanıyorum doktor görüşmesi olmadan bir süredir 30 mg paroksetin kullanıyorum durumum iyi fakat ciddi bir odaklanma sorunu yaşıyorum ilaç sebep olabilir mi? ilacı bıraksam geçer mi?

  Doktor Cevabı:

  Dr. Selin Birgül Baran

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Selin Birgül Baran kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Baran ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Selin Birgül Baran için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Baran şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Selin Birgül Baran nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Selin Birgül Baran Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Selin Birgül Baran hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Selin Birgül Baran Psikiyatri, uzmanıdır. Bilişsel davranışçı terapi, Aile danışmanlığı, Bireysel terapi, Biyomedikal tedavi, Çift terapisi, Depresyon anksiyete stres ölçeği, Kanserde psikolojik destek, Kaygı bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Evlilik Ve Cinsel Sorunlar, Menopoz/Gebelikte Cinsel Danışmanlık, Depresyon, Sinir Bozuklukları-Anksiyete hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Selin Birgül Baran için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Selin Birgül Baran muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Selin Birgül Baran hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Baran ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Selin Birgül Baran hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Baran hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.