Doktorun Adresi

Gaziosmanpaşa, Adnan Menderes Blv. No:221, 35700 Bergama/İzmir  İzmir
İzmir Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Savaş Terzioğlu Hakkında

Savaş Terzioğlu Kimdir?

Dr. Savaş Terzioğlu, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Savaş Terzioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Savaş Terzioğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Savaş Terzioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Savaş Terzioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Terzioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Savaş Terzioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Terzioğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Savaş Terzioğlu ile anlaşmalı?
Savaş Terzioğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Savaş Terzioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Savaş Terzioğlu İzmir Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Savaş Terzioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Savaş Terzioğlu Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Savaş Terzioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Savaş Terzioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Savaş Terzioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Terzioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Savaş Terzioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Terzioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.