Dr. Salih Eken

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara - Çankaya

Boyun Fıtığı, Bel Fıtığı, Ağrı Tedavisi

Randevu Al 0 (850) 811 64 06 Soru Sor

Her gün sabah yemekten sonra 1 yeşil elma yiyin sağlıklı kalın

Doktorun Adresi

Meşrutiyet Cad. No: 12/17 Kızılay  Çankaya, Ankara
Dr. Salih Eken Yaşam Danışmanlığı Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Salih Eken Hakkında

Salih Eken Kimdir?

Dr. Salih EKEN, 10 Mayıs 1957 tarihinde Denizli - Babadağ’da doğmuştur. Lise öğrenimini Denizli Lisesi’nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1980 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mezuniyetini takiben 4 yıl Bayrampaşa ve Gedikpaşa Dispanserleri’nde askerlik vazifesini yerine getirmiş, SSK Dışkapı Çocuk Hastanesi’nde ise tabiplik görevinde bulunmuştur.

1984-2012 yılları arasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kurum tabibi olarak görev yapmış olan Dr. Salih EKEN, 8 ay süreyle Tübitak’ta araştırmacı olarak akupunktur ve laser terapisi ile ilgili çalışmalar yapmıştır.

1986-2000 yılları arasında ise İşyeri hekimliği yapmış olan Dr. Salih EKEN, bu görevlerinin yanı sıra Metabolic Balance Tıp Enstitüsü'nde Uluslararası Klinik Araştırma Grubu Üyeliği yapmış, Dorn Method ile omurga hizalanması, bel ve boyun fıtıklarının manuel holistik terapi ile düzeltilmesi (ilaçsız ve ameliyatsız), hastaların tekrar aynı sıkıntıları yaşamaması için eğitim ve danışmanlık hizmetleri ve soğuk laser terapisi (Düşük yoğunluklu laser uygulaması) ile bu çalışmaların desteklenmesi konularında çalışmalar yapmıştır.

Metabolic Balance ile kişiye özel olarak hazırlanan sağlıklı kilo vermeye, formda kalmaya ve kilo almaya yönelik takip, eğitim ve danışmanlık hizmetlerine Çankaya'da bulunan özel merkezinde devam eden Dr. Salih EKEN, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1983

Tecrübe: 38 yıl 10 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Kurum Hekimliği
  01 1983 - 01 2008
 • Poliklinik İşletmeciliği
  01 1986 - 01 1996
 • İş Yeri Hekimliği
  01 1986 - Şu Anda
 • Muayenehane
  01 2012 - Şu Anda
İlgilendiği Hastalıklar
 • Boyun Fıtığı
 • Bel Fıtığı
 • Ağrı Tedavisi
 • Beslenme Ve Diyet
 • Akupunktur İle Zayıflama
Tedaviler
 • Manuel Terapi
 • Hacamat Tedavisi
 • Ozon Tedavisi
 • Akupunktur Tedavisi
 • Biorezonans
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 64 06

Salih Eken Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ahat ..ban
Zamanlama
İlgi
Ortam

Maşeallah doktor Salih Eken hasta multivasyonunu yükseltiyor pozitif enerjiyle tedavisi çok güzel Allahü Teala razı olsun inşeallah 21-07-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Salih Eken tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ekibim

Hülya Kurşunbekiroğlu Asistan 6 yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Dr. Salih Eken ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Salih Eken ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 64 06

Dr. Salih Eken için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Salih Eken için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Salih Eken için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Salih Eken nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Salih Eken Dr. Salih Eken Yaşam Danışmanlığı Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Salih Eken hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Salih Eken Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Manuel Terapi, Hacamat Tedavisi, Ozon Tedavisi, Akupunktur Tedavisi, Biorezonans, Kronik Ağrılar, Kronik Hastalıklara Bütünsel Yaklaşım, Kronik yorgunluk sendromu alanlarında hizmet veriyor ve Boyun Fıtığı, Bel Fıtığı, Ağrı Tedavisi, Beslenme Ve Diyet, Akupunktur İle Zayıflama hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Salih Eken için muayene ücreti nedir?
Dr. Salih Eken muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Salih Eken muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Salih Eken hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Salih Eken hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.