Dr. Psk. Sinem Malkoç, İzmir, Psikoloji

Dr. Psk. Sinem Malkoç

Psikoloji - İzmir

Aile danışmanlığı, EMDR Terapisi, Davranış Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendir

Psikologun Adresi

Mimar Sinan, Caner Apartmanı, 1420. Sk. D:No:110 D:1, 35220 Konak  Konak, İzmir
İzmir Psikolog Uzman Klinik Psikolog Dr. Sinem Malkoç

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Sinem Malkoç Hakkında

Sinem Malkoç Kimdir?

Dr. Psk. Sinem MALKOÇ, Almanya Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesi, Fen Fakültesi, Psikoloj Bölümü’nden mezun olmuş ve Psikolog unvanı almıştır. Klinik Psikoloji Eğitimini de tamamlamasının ardından Almanya’da pek çok farklı Psikiyatri Kliniğinde Uzman Psikolog ve Aile Terapisti olarak çalışmıştır. Heinrich Heine Üniversitesi’nin Psikoterapi Enstitüsünde Psikoterapist dalında başlamış olduğu eğitimini “Göçmenlik ve Psikolojik bozukluklar” tezi ile bitirdikten sonra aynı enstitünün Klinik Psikoloji bölümünde doktora programına başlamıştır. “ Türk göçmenlerinin iki kültür arasında yaşamanın getirdiği sonuçlar ve Depresyon Araştırması” başlıklı tezi ile doktor unvanı alan Dr. Psk. Sinem MALKOÇ’un aynı zamanda lisans ve yüksek lisans düzeyinde Pedagoji ve Çocuk Psikolojisi dalında uzmanlığı bulunmaktadır.

Dr. Psk. Sinem MALKOÇ, pek çok farklı konferans ve eğitim seminerine katılmış olup özellikle de Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi, Sınav Kaygısı, İletişim Becerileri, Kronik Hastalıklar ve Psikolojik Bozukluklar, Aile Danışmanlığı Kuramları, Aile İçinde Arabuluculuk (Intervensiyon), Ebeveyn ve Çocuk İlişkileri alanlarında çeşitli sunumu, eğitimi ve makalesi bulunmaktadır.

Dr. Psk. Sinem MALKOÇ, kurucusu olduğu Özel Yaşam Atölyesi Aile Danışma Merkezi'nde Uzman Psikolog olarak danışanlarını kabul etmektedir.

Psikolog Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..koç

Çok bilgili ve sempatik 03-11-2015

et..noğlu

çok iyi 25-08-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Psk. Sinem Malkoç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Koprofili hastalığı?

  Merhaba hocam, ben 3 senedir koprofili hastasıyım. herhangi bir hastalık bulaşmaması için sadece kendi dışkımla cinsel aktivitelerde bulunuyorum. lakin uygulamaya geçtiğim esnada aşırı derecede bir mide bulantısı ve kusma oluşuyor. yaptığım şey nadir görünüyor olabilir fakat benim için pis olması ve... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Psk. Sinem Malkoç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ellerde titreme ve aşırı hızlı atan kalp

  İyi günler hocam. ben sinirlenince çok aşırı şekilde kalbim atıyor ve tüm vücudum çok aşırı şekilde titriyor ne yapmam gerekiyor? bu durum hayat kalitemi oldukça etkiledi.

  Doktor Cevabı:

  Dr. Psk. Sinem Malkoç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Psk. Sinem Malkoç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Psk. S Malkoç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Psk. Sinem Malkoç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Psk. S Malkoç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Psk. Sinem Malkoç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Psk. Sinem Malkoç İzmir Psikolog Uzman Klinik Psikolog Dr. Sinem Malkoç bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Psk. Sinem Malkoç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Psk. Sinem Malkoç Psikoloji, uzmanıdır. Çocuklarda uyku problemleri, Yetişkin terapisi, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Emdr terapi, Koçluk hizmetleri, Regresyon terapisi, Bireysel psikoterapi, Aile danışmanlığı, Çocuk terapisi, Vajinismus tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile danışmanlığı, EMDR Terapisi, Davranış Bozuklukları, Evlilik öncesi danışma, Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Psk. Sinem Malkoç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Psk. Sinem Malkoç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Psk. Sinem Malkoç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Psk. S Malkoç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Psk. Sinem Malkoç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Psk. S Malkoç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.