Dr. Özge Karabıyık Şahin

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özge Karabıyık Şahin Hakkında

Özge Karabıyık Şahin Kimdir?

Dr. Özge Karabıyık Şahin, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Özge Karabıyık Şahin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özge Karabıyık Şahin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özge Karabıyık Şahin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özge Karabıyık Şahin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Karabıyık Şahin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özge Karabıyık Şahin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Karabıyık Şahin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özge Karabıyık Şahin ile anlaşmalı?
Özge Karabıyık Şahin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özge Karabıyık Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özge Karabıyık Şahin Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özge Karabıyık Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özge Karabıyık Şahin Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Özge Karabıyık Şahin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özge Karabıyık Şahin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özge Karabıyık Şahin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Karabıyık Şahin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özge Karabıyık Şahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Karabıyık Şahin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.