Dr. Oya Pilavcı

Pratisyen Hekimlik - Adana

Takvim talep et Değerlendir

Oya Pilavcı Hakkında

Oya Pilavcı Kimdir?

Dr. Oya Pilavcı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Oya Pilavcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Oya Pilavcı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Oya Pilavcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Oya Pilavcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Pilavcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Oya Pilavcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Oya Pilavcı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Oya Pilavcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Oya Pilavcı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Oya Pilavcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Oya Pilavcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Oya Pilavcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Pilavcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Oya Pilavcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Pilavcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.