Dr. Ömür Aydın

Dahiliye - İç Hastalıkları, Alerji Hastalıkları - Ankara

Takvim talep et Değerlendir

Ömür Aydın Hakkında

Ömür Aydın Kimdir?

Dr. Ömür Aydın, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Alerji Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Alerji Hastalıkları Ömür Aydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ömür Aydın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ömür Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ömür Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ömür Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ömür Aydın bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ömür Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ömür Aydın Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Alerji Hastalıkları uzmanıdır.

Dr. Ömür Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ömür Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ömür Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ömür Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.