Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz

Kalp Damar Cerrahisi - Bursa - Nilüfer

Varis Tedavisi, Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği), Damar Tıkanıklığı

Randevu Al 0 (850) 433 39 68 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

COVİD 19

Covid-19 dünya çapında, yaşanılabilir bir dünya için büyük bir tehlike ve kaygı yaratmıştır. Koronavirüs gibi yıllar önce tıp kitaplarında gördüğümüz binlerce virüs tipleri bilgi amaçlı öğretilmekte idi. Ancak günün birinde bu virüslerden biri veya birkaçı raydan çıkan ok gibi tüm dünyayı tehdit ettiğine hep beraber şahit olduk.

Koronavirüs kaynaklı COVID-19 tüm dünyada pandemi olarak ilan edildi. Tüm toplum olarak hastalığı ortaya çıkaran ve yayılmasını sağlayan nedenlerle mücadele için bilinçli olma zorunluluğu ortaya çıkmıştır.

Yaşanılan bu sıra dışı dönemlerde kendimizin ve çevremizin güvende olmasına yardımcı olalım. Kendi  sağlığımız, çocuklarımız ve güzel günler için; kurallara uyalım, uymayanları uyaralım.

Doktorun Adresi

Odunluk Mah. Erdoğan Binyücel Cad. Eker İş Merkezi C Blok 1. Kat No:108  Nilüfer, Bursa
Yrd. Doç. Dr. Yunus Keser Yılmaz Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit

Yunus Keser Yılmaz Hakkında

Yunus Keser Yılmaz Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Yunus Keser YILMAZ, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimini tamamlayarak Tıp doktoru ünvanını aldı. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi ihtisasını tamamladı. Ağrı Devlet Hastanesinde kalp Damar Cerrahisi Uzmanı ve hastane yöneticisi olarak hizmet verdi. Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim dalı kurucu başkanı ve öğretim üyesi olarak görev yaptı. Özel hastanelerde Kalp ve Damar Hastalıları ve cerrahisi ile damar hastalıkları ve cerrahisi alanında hastalarına hizmette bulunmuştur.

Yrd. Doç. Dr. Yunus Keser YILMAZ, alt ekstremitelerin her türlü varisli venlerin tedavisinde kesin çözüm sağlamaktadır. Hemanjom (damar beni) tedavisinde çalışmaları mevcut olup başarılı sonuçlar almaktadır. Kalp ve Damar hastalıkları ve cerrahisi ile periferik damar cerrahisi, varis hastalıkları ve hemanjiom hastalıklarında hastalarına hizmet vermektedir.

Ulusal ve uluslararası dergilerde 100’ün üzerinde yayınlanmış makaleleri, sözlü ve yazılı tebliğleri vardır. Kalp ve Damar Cerrahisi alanında 20 üzerinde bilimsel kurs belgesine sahiptir. Bilimsel dergilerde danışman, yayın kurulu üyeliği, ulusal ve uluslararası Kalp ve Damar Cerrahisi Kongrelerinde bildiri değerlendirme kurulunda görev almıştır.

Aşağıda belirtilen ulusal ve uluslararası bilimsel değeri yüksek kitapların yazarlığını yapmıştır.

1) Schwartz cerrahinin ilkeleri. Koroner Arter Baypass Cerrahisi ve Postoperatif Takibi. p:7-39, Güneş Tıp Kitabevi, Ankara, 2015. 2) Edinsel Kalp hastalıkları. Schwartz.Bölüm 21. Sayfa:735-785. Shoichi Okada, Jason O.Robertsan, LindseyL.Saint ve Ralph J.Damiano Jr. Translate: Güneş Tıp Kitabevi, Ankara, 2016.

2) Current Kardiyoloji Tanı ve Tedavi. Torasik Aort Anevrizmaları ve Diseksiyonlar. Bölüm 37. Sayfa: 550-570. John A Elefteriades Güneş Tıp Kitabevi, Ankara. 2016.

3) Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım. Triküspit ve Pulmoner Kapak Hastalığı. Bölüm 21, Sayfa:272-284. Brian D.Hont,MD; Michael H. Crowford,MD. Güneş Tıp Kitabevi, Ankara. 2016.

Doç. Dr. Yunus Keser YILMAZ Bursa'da kendi özel muayenehanesinde Kalp ve Damar Cerrahisi olarak hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ATATÜRK ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Varis Tedavisi
 • Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği)
 • Damar Tıkanıklığı
 • Atardamar Hastalıkları
 • Varis
Tedaviler
 • Varis tedavisi
 • Kılcal Varis Tedavisi
 • Varislerde köpük tedavisi
 • Çil Lekesi Tedavisi
 • Ozon Tedavisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 68

Yunus Keser Yılmaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
123 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

fur..R
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocamı tanıyorum inşallah yine yardimlari ile daha iyi olacağız 07-12-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ve..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Varislerimden kurtuldum sağlığıma kavuştum. Ellerinize ve emeğimize sağlık. Hocama ve ekinine çok teşekkür ederim. İhtiyacı olan her kese öneririm. 28-10-2021

ve..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yıllardır varislerim vardı. Çok tedavi gördüm ve sonunda ayaklarımda yaralar açıldı. Çok doktor ve hastane gezdim Maalesef bu benim kaderim olmuştu. Sonunda akademisyen op Dr Yunus Keser Yılmaz hocamı gördüm. Tedavimi oldum vebeönemli bir tedavi süreci yaşadım. Ancak artık yaralarım geçti. Buna sebep olan varislerimden kurtuldum.Ne kadar size teşekkür etsem azdır. Allahsizden razı olsun. 27-10-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Artık merdivenleri koşarak çıktığım ve yorgunluğum gittiği için çok mutluyum. hocam Allah sizden razı olsun, yüreğine ve eline sağlık. 27-10-2021

nar ..a Alkan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok başarılı ve tecrübeli doktorumuzun tedavi süreci güzel gidiyor kendisine teşekkür ediyorum 23-10-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ma ..lıç
Zamanlama
İlgi
Ortam

İsmim Fatma Kılıç. Ben 66 yaşındayım 43 yıldır bu rahatsızlığı çekiyorum en son 10 yıldır çok rahatsızlandı. 6 agustos günü üniversite doktor u ameliyat diyince bende araştırmaya girdim. Çünkü korkuyordum birde ameliyat, sonrası ne olacağı düşüncesi vardı ayaklarım İn ıkısıde uyuşmaya başladı çok korktum. Bellii bir şeyler yolunda gitmiyor. Tansiyon larım gece ani çıkışlar yapmaya başladı gece uyku uyuyamaz oldum bacaklarda yanma ağrı kasılmalar kaşıntılar oluyordu. Bende internetten aradım yorumları okudum. Hocama karşı güven geldi ameliyatsız tedavi deyince daha çok sardı beni. Şu an 4.gelişim ayaklarımda uyuşukluk gecti Allah razı olsun doktor yunus keser yılmaz bey ve ekibi Arzu hanım ve Fatma hanım dan teşekkürler. 08-10-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
iye..muş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Varis tedavisi için gidiyorum. Mesleğini çok severek ve sabırla yapıyor. Teşekkür ediyorum. 26-09-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ur ..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yunus Hocamla varis tedavisine başladık sağolsun çok ilgilendi tedavim tamamen bittiğinde yıllardır çektiğim varis derdinden çok şükür kurtulucam elinize emeğinize sağlık hocam teşekkürler 18-09-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
AN..CI
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor beyin tedavisi hakkinda çok başarıli sonuçlar alınıyor.tam işinin ehli.çok memnunuz 16-09-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ize ..kmak
Zamanlama
İlgi
Ortam

09-08-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

123 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yunus Keser Yılmaz Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Uyuşma

  Mrb hocam kolay gelsin 4 eylül'de kolumdan başlayıp sol yanağıma doğru uyuşma oldu ve sn.yeler içinde geçti sonrasında kolumda bişey yok ama sadece yüzümde bir keçeleşme kaldı ben çok üstünde durmadım ertesi gün çok daha hafif bi daha oldu ve ben stresten diye düşündüm çünkü baya stresli bir dönem y... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Damar yetmezli̇ği̇

  Merhabalar hocam bacak yanması ve ağrı için gittiğimde bana doopler yapıldı ve sonucu bu şekilde bi̇lateral alt ekstremi̇te venöz renkli̇ doppler usg: her iki alt ekstremitede ana femoral ven (cfv), superfisiyal femoral ven (sfv), derin femoral ven (dfv), popliteal ven (pv), vena safena magna (... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yunus Keser Yılmaz Videoları

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 39 68

Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz Yrd. Doç. Dr. Yunus Keser Yılmaz Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Varis tedavisi, Kılcal Varis Tedavisi, Varislerde köpük tedavisi, Çil Lekesi Tedavisi, Ozon Tedavisi, Radyofrekans ile varis tedavisi, Varis Ülseri Tedavisi, Variköz ven skleroterapisi, Lazerle varis tedavisi, Kök Hücre Tedavisi (Bacak Damar Tıkanıklıkları) alanlarında hizmet veriyor ve Varis Tedavisi, Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği), Damar Tıkanıklığı, Atardamar Hastalıkları, Varis hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.