Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul
4.5

Hemaferez, Robotik Cerrahi, Apse Insizyonu Ve Drenajı

4.5

“Annem Gülaçtı hanımın omurga kısmındaki eğrilik ve bel fıtığı rahatsızlığı sebebi ile sağık durumunu...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener

Yrd. Doç Dr. Ulaş YENER, 1977 yılında İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 2003 tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2004 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimine başlamış 2011 yılında eğitimini tamamlayarak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

İhtisas eğitimi sonrasında mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Van Bölge Eğitim Hastanesi’nde 2 yıl görev yapmıştır. 2012 yılındaki Van Depremi sırasında depremdeki hizmetleri dolayısıyla  bakanlık tarafından başarı belgesi ile ödüllendirilmiştir. 2014 yılında Yrd. Doçent olmuştur. 2011 yılında Unıversıty of Florıda McKnıght Brain İnstıtude'de beyin, ventikülleri ve kafa tabanı mikrocerrahi eğitimi almıştır. 

İyi derecede Fransızca, İngilizce, bilmekte olup İstanbul Tabip Odası, Türk Nöroşirürji Derneği, AOSPINE, Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği, AANS (Amerikan Beyin Cerrahları Derneği) gibi ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşlara üyedir. Yrd. Doç. Dr. Ulaş YENER, 2014 yılından günümüze Acıbadem Üniversitesi Hastanesi'nde Yrd. Doç. olarak çalışmalarına devam etmektedir. 

Yrd. Doç. Dr. Ulaş YENER'in, 10'un üzerinde uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan makalesi, bilimsel toplantılarda sunulan bildirisi, 28'in üzerinde ise ulusal hakemli dergilerde yayınlanan makalesi, bilimsel toplantılarda sunulan bildirisi bulunmaktadır.

Acibadem Üniversitesi Hastanesi
Halkalı Merkez Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 16 Küçükçekmece/İstanbul
Hizmetler
Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Epiduroskopi Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Mikrodiskektomi Devamı

Hakkında

Yrd. Doç Dr. Ulaş YENER, 1977 yılında İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 2003 tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2004 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimine başlamış 2011 yılında eğitimini tamamlayarak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Hemaferez Robotik Cerrahi Apse Insizyonu Ve Drenajı Beyin Pili Programlanması Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.5

Zamanlama

4.5

İlgi

4.5

Ortam

4.5
MG
Mua*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Annem Gülaçtı hanımın omurga kısmındaki eğrilik ve bel fıtığı rahatsızlığı sebebi ile sağık durumunun çok kötü olduğu dönemde, İstanbul'da çok sayıda hatırı sayılı hastanelerde çalışan profösörler uzun ve uğraş gerektirecek bu ameliyatı yapmak istemediler.. Annemi tedavisine yardımcı olmadılar... Yrd. Doç. Dr. Ulaş YENER hocamız Annemin rahatsızlığını mükemmel tetkik etmiş ve Aralık 2015 ayı başında Atakent Acıbadem Hastanesinde 12 saat süren uzun ve yorucu operasyonla kusursuz bir şekilde Omurga kısmındaki eğriliği vidalama sistemi ile düzeltmiş, omirilik sinirleri arasındaki hassas ve riskli bölgedeki fıtıkları alarak ikinci baharı yaşatırcasına kısa zamanda Annem Güaçtı GÜNAL'ı sağlığına kavuşturmuştur....Yrd. Doç. Dr. Ulaş YENER hocamızın gerek insani değerleri açısından gerekse Beyin ,sinir ve omurga cerrahisi alanındaki üstün bilgi,tecrübe ve yetenekleri ile çok donanımlı tıp doktoru olduğununa inancımız tamdır.Kendisine minnettarız ..Başarıları daim olsun.....Çok teşekkürler ... İyiki varsınız...

MG
Mua*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Annem Gülaçtı hanım'ı omurga kısmındaki eğrilik ve bel fıtığı şikayeti ile hocamız Ulaş bey muayene etti ve yastayla çok güzel iletişim kurarak cerrahi operasyon yapilmasinin gerekli olduğunu ve bu oprerasyonu kendisinin yapabileceğini bizlere anlattı ,öncesinde 3 profösör ve 5,6 beyin sinir cetrahi uzmanin bu operasyonu yapmaktan cekindigini ve hastayi zor bir yasam surecine devam etmeye zorladiginin rahatlikla soyleyebilirim Ulaş bey bize umut verdi inşallaj başarılı bir operasyonla annem sağlığına kavuşacak ,operasyon sonrasi gelismeleri sizlerle paylaşacağım...

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener Acibadem Üniversitesi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Yener Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Hemaferez, Robotik Cerrahi, Apse Insizyonu Ve Drenajı alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube