Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Kumbasar, Ankara, Kalp Damar Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Kumbasar

Kalp Damar Cerrahisi - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Hacettepe mah, 06230 Çankaya/Altındağ/Ankara  Ankara
Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ulaş Kumbasar Hakkında

Ulaş Kumbasar Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Kumbasar, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ulaş Kumbasar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 19.11.2004)

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaklaşık 1.5 ay önce babamın sağ akciğerinde 9×6 5×3 cm boyutlarında maling mezenkimal tümör teşhisi konuldu. Konsey kararı ile sağ akciğerin komple alınabileceği kararı çıktı. Ulaş hoca ameliyatın en ince ayrıntısına kadar bize anlattı. Babamın ameliyat olmayı kabul etmesi sonrasında ameliyat risklerini en aza indirmek için bütün tetkikleri hacettepe gibi yogun bir hastanede en kısa sürede yaptırdı ve tetkikleri olumlu gelmesinden 1 gün sonra ameliyatı yaptı. Ameliyat oncesinde ve sonrasinda babamla kendi babası gibi ilgilendi. Babamın durumu su anda cok iyi. Ulaş hocanın bilgi, beceri ve en önemlisi insanlığı babamın umutsuzluğuna ışık oldu. Yolun açık olsun saygıdeğer hocam. 07-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ulaş Kumbasar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.