Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur, Denizli, Anatomi

Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur

Anatomi - Denizli

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Saraylar, Hastane Cd. No:42, 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi � Onur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Onur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şule Onur ile anlaşmalı?
Şule Onur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur Anatomi, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Onur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Şule Onur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Onur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.