Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Samsun

Bağırsak Kanseri, Gastrit (Mide İltihabı), Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal)

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal

Dr.Öğr.Üyesi Serkan UYSAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2002 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

2003-2008 yılları arasında ise Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi'nde Gastroentroloji yan dal uzmanlığını almış olan Dr.Öğr.Üyesi  Serkan UYSAL, 2008- 2009 yılları arasında Ankara Fizik Tedavi Hastanesi'nde İç Hastalıkları Uzmanı olarak, 2009- 2011 yılları arsında ise Giresun Devlet Hastanesi'nde Gastroentroloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. Şu anda ise mesleki çalışmalarına Medicana Internationla Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Helicobacter Pylori

Merhabalar hocam.Benim soruM,bundan 2 hafta önce Endoskopi yapılarak midemden parça alındı ve bugün sonucu geldi PATOLOJİ TANI ; KRONİK GASTRİT KRONİK YANGI = HAFİF AKTİVİTE = YOK ATROFİ = YOK İNTESTİNAL METAPLAZİ =YOK H.PYLORİ = POZİTİF,HAFİF ŞİDDETLİ KOLONİZASYON.... Gastrit için Nexium 40 mg ilaç kullanıyorum acaba bu ilaç aynı zamanda helicobakteriyi de yok eder mi ? Saygılar.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal tarafından cevaplandı

HP tedavisinde tek başına Nexium etkisi yoktur, beraberinde çeşitli antibiyotiklerin kullanımı uygun... Cevabı görmek için tıkla.

17 Kasım 2015 tarihinde cevaplandı.

mide lezyon

Doktor Bey merhaba annem 60 y aşında ve bundan 5 yıl önce rutin kontrol sırasında mideside kardiyada GİST vardı eus yapıldı..ve kontrol edildi yılda bir kez.iki yıl öncede endoloopla midesinden işlem yapıldı ip bağlama yöntemiyle o gisti koparmak için..geçen baktırdığımızda yoktu. ama geçen hafta baktırdık bu seferde korpusta 12 mm saplı subepitelyal lezyon var yazıyo raporda..parça alınmamış. tanıda bu var bu yenidenmi olmuş yoksa eskisimi anlayamadım..anneme bakan doktor şu an yok..sizce ne ...

Daha Fazla
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal tarafından cevaplandı

Bu lezyon yeni gelişmiş bir lezyon gibi kabul etmek gerekir, buna da EUS yapılarak değerlendirme uyg... Cevabı görmek için tıkla.

17 Kasım 2015 tarihinde cevaplandı.

mide bulantısı

hocam yaklaşık bir haftadan beri mide bulantısı ve aşırı geğirme sorunum var gaviscon şurup kullandım yine geçmedi acaba neden olabilir. başka hiçbir sorunum yok sadece mide bulantısı ve geğirme mevcut hocam yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal tarafından cevaplandı

Bu şikayetler bir çok hastalıkta olabileceği için bir hekime muayene olmanız uygun olacaktır. Geçmiş... Cevabı görmek için tıkla.

17 Kasım 2015 tarihinde cevaplandı.

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85 Canik/Samsun
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Perkütan karaciğer biyopsisi Polipektomi Özofagogastroduodenoskopi Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi) Abdominal ultrasonografi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr.Öğr.Üyesi Serkan UYSAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2002 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Bağırsak Kanseri Gastrit (Mide İltihabı) Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal) Gastrointestinal Sistem Kanaması Gastrointestinal Sistem Polipleri Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 82

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333882

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal Özel Medicana International Samsun Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Uysal Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji uzmanıdır. Bağırsak Kanseri, Gastrit (Mide İltihabı), Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal) alanlarında hizmet veriyor ve Perkütan karaciğer biyopsisi, Polipektomi, Özofagogastroduodenoskopi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube