Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi, Tokat, Nükleer Tıp

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi

Nükleer Tıp - Tokat

Randevu Al Değerlendir

Adres

Zuhuratbaba, Dr. Tevfik Sağlam Cd. No:11, 34147 Bakırköy/İstanbul  İstanbul
İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi � Dilek Çiftçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi � Dilek Çiftçi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Öznur Dilek Çiftçi ile anlaşmalı?

Öznur Dilek Çiftçi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi � Dilek Çiftçi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Öznur Dilek Çiftçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi � Dilek Çiftçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.