Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması

Takvim talep et

Mustafa Kemal Avşar Hakkında

Mustafa Kemal Avşar Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal AVŞAR, tıp eğitimini 2000 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2008 yılında Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

İstanbul Bağcılar'da bulunan Medicine Hospital'de görev yapmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Avşar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Avşar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Damar ameliyatları, Skleroterapi, Damar cerrahisi ameliyatları, Anjiyoplasti, Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma, Kan elektrolit testi, Platelet sitaferezi(hemaferezis), Eforlu ekg, Implante edilebilen kardiyoverter defibrilatör (icd), Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Ağrısı, Kalp Sıkışması, Kalp Romatizması, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Avşar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kemal Avşar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Avşar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.