Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı, İstanbul, Genel Cerrahi

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı

Genel Cerrahi - İstanbul

Fistül, Meme Kanseri, Anorektal Hastalıklar

Takvim talep etDeğerlendir

Murat Kalaycı Hakkında

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi M Kalaycı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Kalaycı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel, Laparoskopik kolesistektomi, Stapler hemoroidopeksi, Safra yolları cerrahisi, Boyun diseksiyonu alanlarında hizmet veriyor ve Fistül, Meme Kanseri, Anorektal Hastalıklar, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Kalaycı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Murat Kalaycı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi M Kalaycı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.