Dr. Öğr. Üyesi Hakan Karaş, İstanbul, Psikiyatri

Dr. Öğr. Üyesi Hakan Karaş

Psikiyatri - İstanbul

Psikotik Hastalıklar, Affektif Bozukluklar, Nevrozlar

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Levent Mah. Levent Cad. No: 12  Beşiktaş, İstanbul
US Psikiyatri Enstitüsü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hakan Karaş Hakkında

Hakan Karaş Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Hakan KARAŞ, 1998-2005 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlamıştır. 2006-2011 yılları arasında Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi‘nde psikiyatri ihtisasını tamamlayarak psikiyatri uzmanı olmuştur.

2011- 2013 yılları arasında Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde mecburi hizmeti yükümlülüğünü yerine getirmiştir. 2014-2015 yılları arasında Şişli Kolan International Hastanesi'nde görev yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Hakan KARAŞ, halen US Psikiyatri Enstitüsü bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Klinik pratiğinde destekleyici ve psikodinamik/psikanalitik psikoterapi uygulamaları ile birlikte gerekli durumlarda ilaç tedavisi uygulamaktadır. Ayrıca cinsel sorunlarla başvuran bireyler ve çiftlerle cinsel terapi çalışmaları yürütmektedir.

Ayrıca Beykent Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikoloji bölümünde ders vermeye başlamış olan Yrd. Doç. Dr. Hakan KARAŞ, CETAD Cinsel Eğitim Araştırma Derneği üyesidir. Tıp eğitimi süresince ve sonrasında pek çok mesleki eğitime katılmıştır. Bunların bazıları şöyledir;

İstanbul Psikanaliz Eğitim ve Araştırma ve Geliştirme Derneği Psikanalize Giriş Seminerleri (2008-2009)

Prof. Dr. Vamık Volkan
Psikanalitik Psikoterapi süpervizyonu (2008-2009)

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıklar EAH II. Basamak Terapi Birmi Bireysel Psikoterapiler ve Cinsel Terapiler Eğitim ve Süpervizyonu (2010-2011) 

Prof. Dr. Doğan Şahin, İstanbul Üniversitesi Tıp Fak. Psikiyatri A.B.D. Psikodinamik Psikoterapiler ve Kişilik Bozuklukları Eğitimi (2010-2011)

CETAD Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği 
Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi 1,2,3. Modülller (2011-2012)

CETAD Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği
Cinsel Travmalar ve Travmada EMDR Eğitimi 2014

Yrd. Doç. Dr. Hakan KARAŞ, Türk Nöropsikiyatri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Psikiyatri Derneği/Kültürlerarası Psikiyatri Çalışma Birimi Koordinatörü, Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği Cinsellik ve Kültür Çalışma Birimi Koordinatörü, The International Association for Relational Psychoanalysis and Psychotherapy Üyesi ve Türk Tabipler Birliği Üyesidir. 

Diploma aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • TRABZON KANUNI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Psikotik Hastalıklar
 • Affektif Bozukluklar
 • Nevrozlar
 • Sinir Bozuklukları-Anksiyete
 • Psikojenik Ağrı
Tedaviler
 • Süreklilik anksiyete ölçeği
 • Erişkin dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu kendi bildirim ölçeği
 • Psikodinamik psikoterapi
 • Psikodrama
 • Psikoonkoloji

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

pil ..NAR

. 15-12-2015

i..ldırım

Dr. Hakan Bey'e panik ataklarım nedeniyle 1 yıl önce başvurdum. Başvurduğum 3. psikiyatrist idi ve iyileşmekten ümidi neredeyse kesmiştim. Sıcak, samimi ve profesyonel yaklaşımı sayesinde panik atak hastalığını, kısa bir sürede ilaç ve psikoterapi seanslarıyla yenebildim. Psikiyatrist arayışında olanlara gönül rahatlığı ile öneririm. 22-11-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Hakan Karaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Korkularıma engel olamıyorum.

  Hakan bey merhaba, bazı korkularıma engel olamıyorum ve bu beni kısıtlı birisi yapmaya başladı. örnek vermek gerekirse; evimizin olduğu yerde kavgalı olduğumuz bir aile var ben her eve gidişimde yada konusu geçtiğinde acaba kavga eder miyiz başımızı belaya sokar mıyız kavga olursa neler olur gib... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Hakan Karaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Cinsel permormans

  Merhaba cinsel perfarmans artırıcıların bir yararı olurmu? eğer oluyorsa bana marka önerirmisiniz? v-pils ve gnc maca var bunlar hakkında bir bilgiye sahipmisiniz? teşekkürler iyi çalışmalar

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Hakan Karaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.