Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli

Nükleer Tıp - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülgün Büyükdereli Hakkında

Gülgün Büyükdereli Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülgün Büyükdereli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülgün Büyükdereli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi G Büyükdereli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Büyükdereli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülgün Büyükdereli ile anlaşmalı?
Gülgün Büyükdereli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Büyükdereli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Gülgün Büyükdereli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Büyükdereli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.