Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Göksel Leblebisatan Hakkında

Göksel Leblebisatan Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Hematolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Hematolojisi Göksel Leblebisatan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Göksel Leblebisatan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

k..ef

Bana 8 mart dünya kadınlar gününde aldığım en güzel hediyeyi verdiğiniz için çok teşekkürler .bir anneye ilik temiz denmesi dünyalara bedeldir.ilginize teşekkürler tüm çalısanlarada ..hocam saygılar sena gök ün annesiyim 09-03-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi G Leblebisatan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Leblebisatan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Göksel Leblebisatan ile anlaşmalı?
Göksel Leblebisatan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Hematolojisi uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Leblebisatan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Göksel Leblebisatan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi G Leblebisatan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.