Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler, İstanbul, Nükleer Tıp

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler

Nükleer Tıp - İstanbul

Radyonüklid Tedavi (Hipertiroidi, Tiroid Kanseri, Kanser Ağrısı Tedavisi), Akciğer Perfüzyon Sintigrafisi, Böbrek Sintigrafisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

guzelbahce sok.tugrul apt.no:33-35 d:4  Şişli, İstanbul
dr.ergüler bilinçli farkındalık programı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

han..em

Sevgili doktorum alanında çok bilgili doktor..Gereksiz incelemelerle işlemlerle paranızı vaktinizi almak istemeyen vicdanlı,dünyalar iyisi bir insan..iyi ki varsiniz.. 04-01-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi E Ergüler ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi E Ergüler şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler dr.ergüler bilinçli farkındalık programı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler Nükleer Tıp, uzmanıdır. Ozon Sauna, Hipertiroidide radyoiyot (atom) tedavisi, Hailey - Hailey hastalığı, SSPE, Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu alanlarında hizmet veriyor ve Radyonüklid Tedavi (Hipertiroidi, Tiroid Kanseri, Kanser Ağrısı Tedavisi), Akciğer Perfüzyon Sintigrafisi, Böbrek Sintigrafisi, Kemik Kanseri (Kemik Tümörü) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi E Ergüler ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Erol Ergüler hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi E Ergüler hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.