Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir, Aydın, Kardiyoloji

Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir

Kardiyoloji - Aydın

Girişimsel Kardiyoloji, Hipertansiyon, Kalp Kapağı Problemleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Öğretim Üyesi Blogu 2. Kat Oda No:214 Aydın 09100 Türkiye  Merkez, Aydın
Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Cemil Zencir Hakkında

Cemil Zencir Kimdir?

1979 yılında Kahramanmaraş' da doğdu. 1998 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Lisesi' nden mezun oldu. Tıp eğitimini 2005 yılında T.C Denizli Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesini birincilikle bitirerek tamamladı. 2005-2010 yıllarında T.C Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı' nda uzmanlık eğitimini aldı. Mecburi hizmetini Kahramanmaraş Devlet Hastanesi Kardiyoloji Kliniğinde yaptı. Kahramanmaraş 2013 yılında Necip Şehir Hastanesi Kardiyoloji Kliniğinde çalışan hekimlerle beraber olarak yılın hekimi ödülüne layık görüldü.  9 Nisan 2013 tarihinden itibaren T.C Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Uygulama ve Araştırma Hastanesinde Kardiyoloji Ana Bilim Dalında Yardımcı Doçent Doktor olarak çalışmaya başladım. Evli ve iki çocuk babası.

Diploma aldığı kurum

 • PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

 • ERCIYES ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2005

Tecrübe: 15 yıl 1 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi
  04 2013 - Şu Anda
 • Necip Fazıl Şehir Hastanesi
  01 2012 - 04 2013
 • Kahramanmaraş Devlet Hastanesi
  09 2010 - 01 2012
 • Erciyes Üniversitesi
  09 2005 - 06 2010

Ödüller

 • Kahramanmaraş Yılın Hekimi (12.04.2013)

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi C Zencir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi C Zencir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir Kardiyoloji, uzmanıdır. Anjiyografi, Stent(koroner anjiyoplasti), Koroner anjiyogram, Ambulatuvar kardiyak izleme, Biventriküler pacemarker, Eko(ekokardiyografi), Efor treadmil testi, Kalıcı kalp pili, Karotis ameliyatı, Perikardiyosentez alanlarında hizmet veriyor ve Girişimsel Kardiyoloji, Hipertansiyon, Kalp Kapağı Problemleri, Kalp Yetmezliği, Kolesterol hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi C Zencir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Cemil Zencir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi C Zencir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.