Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula

Diş Hekimi, Diş Protez Uzmanı - Kayseri

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Diş Hekiminin Adresi

T.C. Erciyes Üniversitesi, Köşk, 38039 Melikgazi/Kayseri  Kayseri
Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşegül Güleryüz Gürbula Hakkında

Ayşegül Güleryüz Gürbula Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula, Diş Hekimi ve Diş Protez Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Diş Protez Uzmanı Ayşegül Güleryüz Gürbula, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşegül Güleryüz Gürbula Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A Güleryüz Gürbula ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Güleryüz Gürbula şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşegül Güleryüz Gürbula ile anlaşmalı?
Ayşegül Güleryüz Gürbula kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula Diş Hekimi, ,Diş Protez Uzmanı uzmanıdır.

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Güleryüz Gürbula ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Güleryüz Gürbula hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Güleryüz Gürbula hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.