Dr. Öğr. Üyesi Alper Türkkan

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Bursa
5.0

Anevrizma, Araknoid Kist Ve Syringomyeli, Baş Ve Yüz Ağrısı

“Öncelikle Hasta Doktoruna Güven Duyması Ve Teslim Olması Gerekir Ben 14 yaşında Oğlumun Beyin Sapı T...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Alper Türkkan

Dr.Öğr.Üyesi Alper Türkkan, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

 

 

Özel Medicana Bursa Hastanesi
Odunluk, İzmir Yolu Cd No:41 Osmangazi/Bursa
Hizmetler
Omurga ameliyatlarında revizyon Tam (full) endoskopik disk cerrahisi Tam (full) endoskopik dar kanal Stereotaktik beyin biyopsisi Spinal enstrümantasyon Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr.Öğr.Üyesi Alper Türkkan, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2008
Deneyim: 15 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Anevrizma Araknoid Kist Ve Syringomyeli Baş Ve Yüz Ağrısı Bel Ağrısı Bel kanal darlığı Devamı

Deneyimler

Medicalpark Bursa Hastanesi (2017 - Devam ediyor)
Özel Medicabil Hastanesi (2011 - 2016)
Düzce Atatürk Devlet Hastanesı (2008 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 07 42

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SF
Ser*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Beyin tümörleri ameliyatı
Özel Medicana Bursa Hastanesi

Öncelikle Hasta Doktoruna Güven Duyması Ve Teslim Olması Gerekir Ben 14 yaşında Oğlumun Beyin Sapı Tümörü Amilatı İçin Teslim Oldum Ve Öncelikle Kendisine ve Hastahane Personeline Teşekkür Ederim Güzel Bir Ekip Çalışması Sergiliyorlar Şuan Oğlumun Tedavi Süreci Devam Ediyor Ve Güzel İlgisi Ve Aydınlatıcı Bilgisi İle Alper Hocama Çok Teşekkür Ederim Evladımın Hastalığı ile Alakalıda Önce Allah’a Sonrada Alper Hocama Teslim Oldum Rabbim Ne Eylerse Güzel Eyler Hocama Güvenim Sonsuzdur Tavsiye Ederim %100

YA
Yel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eşim deniz kayayi 1.5 ay iki büklüm gezdikten sonra başarılı bir bel fıtığı ameliyatı ile dimdik hale getiren müthiş bir doktor.Gerek efendi kişiliği,hastalara yaklaşımı ve hekimliği tartışılmaz.bel fıtığı sorununuz varsa hiç düşünmeden gidilecek tek hekim.

TK
Tug*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Özel Medicana Bursa Hastanesi

5 doktor gezdikten sonra son durağım kendisi oldu ..Bana yaşadığım acıyı öyle güzel anlattı Kİ sanki kendi yaşamış gibi ..İnanılmaz pozitif ilgili ve işine kesinlikle hakim bir doktor.Hiçbir doktorun söylemediği şeyi söyleyip tedaviye başladı ve aylardır avuç avuç ilaç içmeme rağmen ne oturabiliyor ne yürüyebiliyor ne de acılarım kesiliyordu.Kendisi sadece 2 adet ilaç ile ağrımı kesti.Dün 45 dk lık bir operasyon yaptı ve bugün taburcu oldum ..Kuşadası beni tekrar yaşama döndürdü.Bursa için büyük bir cevher olduğunu düşünüyorum ve kendisine çok çok teşekkür ediyorum ..

OS
Osm*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bel fıtığı sebebi ile kendisine gittim, MR. Görüntüme baktı acil ameliyat dedi, içimde kuşku olmasın diye istediğim doktora gidebileceğimi tamamınında ayni teşhisi koyacağını söyledi.Eğer ameliyatı geciktirirsem baskı altındaki sinirlerin yapacağı tahribatı anlattı. Gittiğim diğer DR. lar ayni kelimeleri kullandı bende tercihimi Alper hocadan yana kullandım. Kendisi son derece pozitif ve mesleğini çok iyi bilen bir hekim, bence Bursa ve Türkiye için parlayan bir değer. Kendisine çok teşekkür ediyorum, kesinlikle tavsiye ediyorum.

SB
Sem*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İletişimi ve mesleki tecrübesi çok başarılı herkese tavsiye ederim özellikle uzmanlık alanındaki konulardaki hakimiyeti etkileyici.ben şu an ilaç tedavisi devam ediyorum.

KT
Kür*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Fizik tedavi sonucu bir türlü iyiye gitmeyen boyun fıtığı hastalığımı en ince detayına kadar anlaşılabilir şekilde aktararak ameliyatımı başarı ile gerçekleştirdi. Çok teşekkür ederim , tek kelime ile mükemmel bir hekimimiz.

KT
Kür*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Fizik tedavi sonucu bir türlü iyiye gitmeyen boyun fıtığımı en ince ayrıntısı ile bana anlatarak ameliyat olmam gerektiğini anlaşılabilir sekilde aktararak ameliyatımı başarı ile gerçekleştirdi. Su an hiçbir sorunum kalmadı.Kendisine çok tesekkür ederim.Tek kelime ile mükemmel bir hekimimiz.

GT
Gon*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kendisi eşim Mustafa Yıldızın bel fıtığı ameliyatını gerçekleştirdi. Dayanılmaz acılarla tutunarak gittiği hastahaneden 1 gün sonra yardımsız kendi kendine çıktı merdivenden 4-5 gün sonra iş hayatına döndü.Bel fıtığınız varsa asla korkmayın hocamıza kendinizi teslim edin neden boşuna bu ağrıları çekmişim diyeceksiniz kendisine çok teşekkür ederiz.

EY
Ers*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

7 yil önce medikabil hastanesin de tanıma şansım oldu başarılı bir operasyonla hayata döndüm tekrar başka bir boyun fıtığı ile karşı karşıya kaldım inşallah alper beyle irtibata geçip sonuclandiracagim İbrahim Ersin Yiğit kaş ANTALYA TEŞEKKÜRLER HOCAM ((Alper Türkkan

SD
Sev*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Boyun fıtığı sebebiyle yaşadığım korkunç ağrılar ve kuvvet kaybı sebebiyle Dr. Alper beye müracaat ettim. Kendisi çok ilgili ve karşısındakine güven veren bir doktor. Sabırla bütün sorularıma uzun uzun cevap verdiği için kendisine özellikle teşekkür ediyorum. 23 Nisan 2019 da kendisine boyun fıtığı ameliyatı oldum. Çok şükür çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Kendisine çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum...

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Alper Türkkan ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Alper Türkkan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Alper Türkkan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi Alper Türkkan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740742

Dr. Öğr. Üyesi Alper Türkkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Alper Türkkan Özel Medicana Bursa Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Alper Türkkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Alper Türkkan Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Anevrizma, Araknoid Kist Ve Syringomyeli, Baş Ve Yüz Ağrısı alanlarında hizmet veriyor ve Omurga ameliyatlarında revizyon, Tam (full) endoskopik disk cerrahisi, Tam (full) endoskopik dar kanal hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 07 42

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube