Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun, Samsun, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Samsun

Tanı Yöntemleri, Konuşma Ve Yüksek Kortikal Bozukluklar, Baş Ve Yüz Ağrısı

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85   Canik, Samsun
Medicana Samsun

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Adnan Altun Hakkında

Adnan Altun Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Adnan ALTUN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2012 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi  Uzmanı olmuştur.

2000-2002 yılları arasında Alman Hastanesi'nde, 2003-2004 yılları arasında Fatsa Geyikçeli Sağlık Ocağı'nda, 2004-2006 yılları arasında Fatsa Devlet Hastanesi'nde (Acil Sorumlu Hekimi / Başhekim Yardımcısı), 2006-2012 yılları arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (Asistan) ve 2012-2014 yılları arasında Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi'nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı ve Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmış olan Dr.Öğr.Üyesi Adnan ALTUN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Tanı Yöntemleri
 • Konuşma Ve Yüksek Kortikal Bozukluklar
 • Baş Ve Yüz Ağrısı
 • Horner Sendromu
 • Epilepsi (Sara)

Tedaviler

 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Boyun fitiği cerrahisi
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ammet..TİN

Merhabalar, 2018'de çekmeyenin bilmediği ''bel fıtığı'' ağrılarımın tarifi yoktu. Ameliyat olmamak için direniyordum. Artık ağrıdan bir bacağım incelmeye başlamıştı. Sayın, Saygıdeğer Hocam Dr. ADNAN ALTUN Bey'i tanıyınca, O'na teslim oldum. Ameliyat sonrası tüm ağrılarım gitmişti. Bu benim için bir mucizeydi. Benim gibi nice insanları sağlığına kavuşturuyorsunuz. Allah size sağlıklı, mutlu uzun ömürler versin. Samsun için bir ''veli-nimet''siniz. Sayın Hocam, iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışım. 28-07-2020

nep..MAZ

Adnan Altun Hocama boyun fıtığı için başvurdum. Doktorumu anlatmak için şu üç kelime yeter. SİZ BİR HARİKASINIZ... 06-05-2020

ve..ıntaş

Doktor beyi ne zaman hatirlasak ona dua ediyoruz. Annemin bel fitigi agrilari artik dayanılmaz olmustu . uykulara hasret kalmistik. Daha önce de ameliyat denmisti ama hep ertelemistik. Adnan hocayi görene kadar. Annem kilolu bir hanim oldugu için ameliyat zor geçti ama sonuc Allahin izniyle doktorumuzun emekleriyle başarılı oldu. Hamd olsun annem şimdi iyi. Doktor beyden Allah razi olsun. 19-05-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Bilgilendirici Videoları

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun Medicana Samsun Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi alanlarında hizmet veriyor ve Tanı Yöntemleri, Konuşma Ve Yüksek Kortikal Bozukluklar, Baş Ve Yüz Ağrısı, Horner Sendromu, Epilepsi (Sara) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Adnan Altun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.