Dr. Nuran Bülbül

Pratisyen Hekimlik - Adana

Takvim talep et Değerlendir

Nuran Bülbül Hakkında

Nuran Bülbül Kimdir?

Dr. Nuran Bülbül, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Nuran Bülbül, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nuran Bülbül Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nuran Bülbül tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nuran Bülbül kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Bülbül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nuran Bülbül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nuran Bülbül bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nuran Bülbül hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nuran Bülbül Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Nuran Bülbül için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nuran Bülbül muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nuran Bülbül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Bülbül ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nuran Bülbül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Bülbül hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.