Dr. Nilgün Soysal

Medikal Estetik Tıp Doktoru - Ankara

Ameliyatsız yüz estetiği, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Ameliyatsız Cilt Gençleştirme

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı Cad. G/1 Blok No: 9 Hilmi Barlas Yaşam Merkezi Çayyolu  Çankaya, Ankara
Dr. Nilgün Soysal - Özel NSC Klinik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Nilgün Soysal Hakkında

Nilgün Soysal Kimdir?

Dr. Nilgün SOYSAL, 1970 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini babasının görevi nedeniyle Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bitirdikten sonra 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başlamıştır. 1994 eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde mecburi hizmetini yerine getirdikten sonra İstanbul’a dönen Dr. Nilgün SOYSAL, Sağlık Bakanlığına bağlı çeşitli birimlerde görev yapmıştır. Bu süre zarfında Medikal Estetik alanına ilgi duymaya başlamış ve Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan medikal estetik sertifikasyon programına katılarak medikal estetik sertifikası almaya hak kazanmıştır.

2006 yılında kendi medikal estetik kliniğini kurmuş olan Dr. Nilgün SOYSAL, şu anda Ankara’da  hizmet veren NSC Klinik'te mesleki çalışmalarına devam etmekte olup AMWC, IMCAS, ve AMME gibi her yıl tekrarlanan dünyadaki estetik ve estetikteki son gelişmelerin takip edilip tartışıldığı kongrelerin katılımcısı ve eğitim programlarında yer alan doktorlar arasındadır. Ayrıca Leke ve Akne tedavisi ile ilgili yapmış olduğu çalışması, LUTRONIC firması tarafından 2014 yılında Monako’da düzenlenen AMWC kongresinde sunulmuştur.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ameliyatsız yüz estetiği
 • Ameliyatsız Estetik Yöntemleri
 • Ameliyatsız Cilt Gençleştirme
 • Vakum Terapi (CFK)
 • Zayıflama
Tedaviler
 • Dermal filler-dolgu
 • Dudak kalınlaştırma
 • Dudak yukarı kaldırma
 • Elmacık kemiği estetiği
 • Medikal estetik uygulamalar

Nilgün Soysal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nilgün Soysal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nilgün Soysal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Soysal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nilgün Soysal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Soysal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Nilgün Soysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nilgün Soysal Dr. Nilgün Soysal - Özel NSC Klinik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nilgün Soysal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nilgün Soysal Medikal Estetik Tıp Doktoru, uzmanıdır. Dermal filler-dolgu, Dudak kalınlaştırma, Dudak yukarı kaldırma, Elmacık kemiği estetiği, Medikal estetik uygulamalar, Örümcek yüz germe, Prp yüz gençleştirme, Ağız ve çene-yüz estetiği, Ameliyatsız yüz germe, Botoks - Dolgu alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız yüz estetiği, Ameliyatsız Estetik Yöntemleri, Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Vakum Terapi (CFK), Zayıflama hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Nilgün Soysal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nilgün Soysal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nilgün Soysal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Soysal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nilgün Soysal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Soysal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.