Dr. Nilgün Öztaş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sulaklı, 61830 Of/Trabzon  Trabzon
Trabzon Of Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nilgün Öztaş Hakkında

Nilgün Öztaş Kimdir?

Dr. Nilgün Öztaş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Nilgün Öztaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Zonguldak Karaelmas Üni.tıp Fakültesi (Diploma: 13.01.2011)
  • Zonguldak Karaelmas Üni.tıp Fakültesi (Diploma: 13.01.2011)

Nilgün Öztaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nilgün Öztaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nilgün Öztaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Öztaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nilgün Öztaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Öztaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nilgün Öztaş ile anlaşmalı?
Nilgün Öztaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nilgün Öztaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nilgün Öztaş Rize T.c. Sağlık Bakanlığı Rize Khb Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma HastanesiTrabzon Of Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nilgün Öztaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nilgün Öztaş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Nilgün Öztaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nilgün Öztaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nilgün Öztaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Öztaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nilgün Öztaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Öztaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.