Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 1
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

uf-Ya Eba..ih-ya Mevlaya

Sayın doktora muayene oldum. Hiç memnun kalmadım hastasına konuşma hakkı vermiyor hastasını dinlemiyor Hastanın şikayetini dinlemiyor saadece cep telefonu ile uğraşıyor hasta muayene işini baştan salma yapıyor 01-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nadir Kalfazade tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nadir Kalfazade kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Kalfazade ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nadir Kalfazade nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nadir Kalfazade bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nadir Kalfazade hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nadir Kalfazade Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Nadir Kalfazade için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nadir Kalfazade muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nadir Kalfazade hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Kalfazade ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nadir Kalfazade hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Kalfazade hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.