Dr. Menekşe Pekmezci

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Menekşe Pekmezci Hakkında

Menekşe Pekmezci Kimdir?

Dr. Menekşe Pekmezci, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Menekşe Pekmezci, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Menekşe Pekmezci Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Menekşe Pekmezci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Menekşe Pekmezci kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Pekmezci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Menekşe Pekmezci için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Pekmezci şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Menekşe Pekmezci ile anlaşmalı?
Menekşe Pekmezci kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Menekşe Pekmezci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Menekşe Pekmezci Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Menekşe Pekmezci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Menekşe Pekmezci Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Menekşe Pekmezci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Menekşe Pekmezci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Menekşe Pekmezci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Pekmezci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Menekşe Pekmezci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Pekmezci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.