Doktorun Adresi

Beyhekim Mahallesi, Turgut Özal Cd., 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Beyhekim Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met Emin..şdü

Sgk hastanesindeki en ilgili doktordur kendisi her sorunuzu nazikçe cevaplar her zaman kendisinde muhaniye(yazamadım anlayın) oluyorum 27-12-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Köklen Yücel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Köklen Yücel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Yücel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Köklen Yücel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Yücel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Köklen Yücel ile anlaşmalı?
Köklen Yücel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Köklen Yücel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Köklen Yücel Konya Beyhekim Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Köklen Yücel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Köklen Yücel Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Köklen Yücel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Köklen Yücel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Köklen Yücel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Yücel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Köklen Yücel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Yücel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.