Dr. Kemal Şener

Pratisyen Hekimlik - Malatya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hamidiye, İnönü Cd. No:5, 44200 Merkez/Malatya Merkez/Malatya  Malatya
Malatya İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kemal Şener Hakkında

Kemal Şener Kimdir?

Dr. Kemal Şener, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Kemal Şener, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kemal Şener Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kemal Şener tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kemal Şener kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Şener ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kemal Şener için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Şener şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kemal Şener ile anlaşmalı?
Kemal Şener kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kemal Şener nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kemal Şener Adana Numune Eğitim Ve Araştırma HastanesiMalatya İl Sağlık MüdürlüğüMalatya Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kemal Şener hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kemal Şener Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Kemal Şener için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kemal Şener muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kemal Şener hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Şener ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kemal Şener hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Şener hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.