Dr. Kazim Giçi

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kazim Giçi Hakkında

Kazim Giçi Kimdir?

Dr. Kazim Giçi, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Kazim Giçi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kazim Giçi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kazim Giçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kazim Giçi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Giçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kazim Giçi için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Giçi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kazim Giçi ile anlaşmalı?
Kazim Giçi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kazim Giçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kazim Giçi Adıyaman Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kazim Giçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kazim Giçi Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Kazim Giçi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kazim Giçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kazim Giçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Giçi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kazim Giçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Giçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.