Dr. Kaner Güllendi

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kaner Güllendi Hakkında

Kaner Güllendi Kimdir?

Dr. Kaner Güllendi, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Kaner Güllendi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kaner Güllendi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kaner Güllendi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kaner Güllendi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Güllendi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kaner Güllendi için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Güllendi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kaner Güllendi ile anlaşmalı?
Kaner Güllendi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kaner Güllendi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kaner Güllendi Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kaner Güllendi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kaner Güllendi Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Kaner Güllendi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kaner Güllendi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kaner Güllendi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Güllendi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kaner Güllendi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Güllendi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.