Doktorun Adresi (2)

Fatih Mh., 19 Mayıs Blv. No:8, 34513 Esenyurt/İstanbul  İstanbul
İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeni, 34570 Silivri/İstanbul  İstanbul
Silivri Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kadir Işık Aksu Hakkında

Kadir Işık Aksu Kimdir?

Dr. Kadir Işık Aksu, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kadir Işık Aksu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Diploma: 10.01.2011)

Kadir Işık Aksu Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..iltaş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın doktor kadir hocam annemi belinden yağ bezesi aldı. Güler yüzuyle ilgi alakasiyla super bir doktor kadir hocay cok tesekkür ederim . Saygılar. 02-03-2021

an..ksel
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaklaşık 3 haftadır bir tedavi sürecim oldu Sayın Doktor Kadir beyle. Gerek konuşmasıyla, gerek anlatmasıyla, gerek ilgi ve alakasıyla, bilgisi ve her yönüyle o kadar müthişti ki. Dün ameliyat etti beni. Hayatım boyunca gördüğüm en iyi ve en mükemmel doktordu kendisi. Ailecek ilgisinden çok memnunuz. Her hastayla çok ilgili. Gönül rahatlığıyla kendinizi emanet edin. Nasıl anlatayım bilmiyorum, gerçekten süper.? 26-06-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kadir Işık Aksu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kadir Işık Aksu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Aksu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kadir Işık Aksu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Aksu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kadir Işık Aksu ile anlaşmalı?
Kadir Işık Aksu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kadir Işık Aksu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kadir Işık Aksu İstanbul Esenyurt Devlet HastanesıSilivri Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kadir Işık Aksu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kadir Işık Aksu Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Kadir Işık Aksu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kadir Işık Aksu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kadir Işık Aksu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Aksu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kadir Işık Aksu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Aksu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.