Dr. Itır Yeğenağa

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, 41380 Umuttepe İzmit/İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Itır Yeğenağa Hakkında

Itır Yeğenağa Kimdir?

Dr. Itır Yeğenağa, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Nefroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Nefroloji Itır Yeğenağa, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Itır Yeğenağa Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Itır Yeğenağa tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Itır Yeğenağa kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. I Yeğenağa ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Itır Yeğenağa için nasıl randevu alabilirim?
Dr. I Yeğenağa şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Itır Yeğenağa ile anlaşmalı?
Itır Yeğenağa kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Itır Yeğenağa nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Itır Yeğenağa Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Itır Yeğenağa hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Itır Yeğenağa Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır.

Dr. Itır Yeğenağa için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Itır Yeğenağa muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Itır Yeğenağa hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. I Yeğenağa ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Itır Yeğenağa hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. I Yeğenağa hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.