İsmail Hakkı Göl Hakkında

İsmail Hakkı Göl Kimdir?

Dr. İsmail Hakkı Göl, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Hakkı Göl, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İsmail Hakkı Göl Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 1)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ek..in
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sabah doktora gittik ogluma kiz gibi dedi cocuk neye ugradigini sasirdi bende anlam veremedim durduk yere azarlamasinia anlam veremedik 11-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsmail Hakkı Göl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmail Hakkı Göl kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Göl ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsmail Hakkı Göl nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsmail Hakkı Göl bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsmail Hakkı Göl hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsmail Hakkı Göl Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. İsmail Hakkı Göl için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Hakkı Göl muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsmail Hakkı Göl hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Göl ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsmail Hakkı Göl hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Göl hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.