Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ina..�aş

İlkay hanım yaklaşık 7 sene ayle hekimi izdi. Güler yuzlü sabırlı harika bir doktor. İki aydır korona virusu nedeniyle saglık ocagına gitmek istemiyordum ama aynı zamanda onu cok merak ediyordum. Bugun gittim ama bakanlık tarafından başka Bi yere gecirildigini soyledi ler. Gercekten onu goremeyecegim icin cok üzgünüm. 06-05-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İlkay İskurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İlkay İskurt kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � İskurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İlkay İskurt için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � İskurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İlkay İskurt ile anlaşmalı?
İlkay İskurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İlkay İskurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İlkay İskurt Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İlkay İskurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İlkay İskurt Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. İlkay İskurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İlkay İskurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İlkay İskurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � İskurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İlkay İskurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � İskurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.