Dr. İbrahim Karcı

Pratisyen Hekimlik - Adana

Takvim talep et Değerlendir

İbrahim Karcı Hakkında

İbrahim Karcı Kimdir?

Dr. İbrahim Karcı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. İbrahim Karcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İbrahim Karcı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İbrahim Karcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İbrahim Karcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Karcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İbrahim Karcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İbrahim Karcı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İbrahim Karcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İbrahim Karcı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. İbrahim Karcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İbrahim Karcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İbrahim Karcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Karcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İbrahim Karcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Karcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.