Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..�n

Sağlığımıza kavuşmamıza vesile olan ; Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji servisi doktorlarından ;Yrd. Doç. Dr. Hüseyin EREN hocamıza ; minnet , şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum , çalışma hayatında başarılar diliyorum . 02-05-2017

et..�n

Sağlığımıza kavuşmamıza vesile olan ; Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji servisi doktorlarından ;Yrd. Doç. Dr. Hüseyin EREN hocamıza ; minnet , şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum , çalışma hayatında başarılar diliyorum . 28-04-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hüseyin Eren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hüseyin Eren kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Eren ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Eren için nasıl randevu alabilirim?

Dr. H Eren şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Eren ile anlaşmalı?

Hüseyin Eren kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hüseyin Eren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hüseyin Eren Rize T.c. Sağlık Bakanlığı Rize Khb Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hüseyin Eren hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Hüseyin Eren Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Hüseyin Eren için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hüseyin Eren muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Eren hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Eren ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hüseyin Eren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Eren hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.