Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hikmet Oya Zembilcioğlu Hakkında

Hikmet Oya Zembilcioğlu Kimdir?

Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hikmet Oya Zembilcioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hikmet Oya Zembilcioğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Zembilcioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Zembilcioğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hikmet Oya Zembilcioğlu ile anlaşmalı?
Hikmet Oya Zembilcioğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Zembilcioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hikmet Oya Zembilcioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Zembilcioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.