Dr. Hakan Erol, İzmir, Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru

Dr. Hakan Erol

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İzmir

Botox, İple Yüz Germe, Ameliyatsız vücut estetiği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Cengiz Topel cad. No:32/1 D:2 Özkurt Apt. (Vilayetler Evi Karşısı-Paşa Durağı )  Karşıyaka, İzmir
Dr. Hakan EROL

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Hakan Erol Kimdir?

Dr. Hakan EROL, 20 Eylül 1959 yılında İstanbul'da doğmuştur. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 

İzmir-Karşıyaka Merkez 2 Nolu Sağlık Ocağı, İzmir-Karşıyaka Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, Medikal Şirket Bölge Müdürlüğü, Ege Üniversitesi Acil Servis 11.Nolu Acil Yardım Merkezi, Karşıyaka Jandarma Dispanseri 18.Nolu Acil Yardım Merkezi, Boyner A.ş, Telekom Pluss, gibi bir çok özel kurumda görev almış olan Dr. Hakan EROL, mesleki gelişim anlamında bir çok kurs ve eğitim programını başarıyla tamamlamıştır.

Dr. Hakan EROL, iyi derecede İngilizce bilmekte mesleki çalışmalarına ise, İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hakan Erol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hakan Erol kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Erol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hakan Erol için nasıl randevu alabilirim?

Dr. H Erol şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Hakan Erol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hakan Erol Dr. Hakan EROL bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hakan Erol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Hakan Erol Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru, uzmanıdır. Dudak kalınlaştırma, Göz kapağı estetiği, Örümcek yüz germe, Prp yüz gençleştirme, Mezoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Botox, İple Yüz Germe, Ameliyatsız vücut estetiği, Bölgesel İncelme - Zayıflama, Terleme Botoksu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Hakan Erol için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hakan Erol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hakan Erol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Erol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hakan Erol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Erol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.