Dr. Habib Zereyak

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Habib Zereyak Hakkında

Habib Zereyak Kimdir?

Dr. Habib Zereyak, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Habib Zereyak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Habib Zereyak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Habib Zereyak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Habib Zereyak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Zereyak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Habib Zereyak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Zereyak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Habib Zereyak ile anlaşmalı?
Habib Zereyak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Habib Zereyak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Habib Zereyak Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Habib Zereyak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Habib Zereyak Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Habib Zereyak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Habib Zereyak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Habib Zereyak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Zereyak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Habib Zereyak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Zereyak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.