Dr. Günseli Öz

Pratisyen Hekimlik - Adana

Takvim talep et Değerlendir

Günseli Öz Hakkında

Günseli Öz Kimdir?

Dr. Günseli Öz, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Günseli Öz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Günseli Öz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Günseli Öz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Günseli Öz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Öz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Günseli Öz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Günseli Öz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Günseli Öz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Günseli Öz Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Günseli Öz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Günseli Öz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Günseli Öz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Öz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Günseli Öz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Öz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.