Dr. Güngör Aras

Dahiliye - İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları - Ankara

Takvim talep et Değerlendir

Güngör Aras Hakkında

Güngör Aras Kimdir?

Dr. Güngör Aras, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Enfeksiyon Hastalıkları Güngör Aras, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Güngör Aras Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Güngör Aras tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Güngör Aras kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Aras ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Güngör Aras nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Güngör Aras bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Güngör Aras hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Güngör Aras Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır.

Dr. Güngör Aras için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Güngör Aras muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Güngör Aras hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Aras ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Güngör Aras hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Aras hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.