Dr. Gülşen Erdem, İstanbul, Pratisyen Hekimlik

Dr. Gülşen Erdem

Pratisyen Hekimlik - İstanbul

Bel Fıtığı, Auriculotherapy, Enerji Tıbbı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Beykent Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı Jet Kent 1 Sitesi A5 Blok Kat 1 Daire 1 Beylikdüzü  Bahçelievler, İstanbul
Bestetika Güzellik Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Gülşen Erdem Hakkında

Gülşen Erdem Kimdir?

Dr. Gülşen Erdem, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülşen Erdem, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülşen Erdem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülşen Erdem kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Erdem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülşen Erdem için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Erdem şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Gülşen Erdem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gülşen Erdem Bestetika Güzellik Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülşen Erdem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gülşen Erdem Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Medikal estetik, Cilt gençleştirme, Prp yüz gençleştirme, Saç mezoterapi ve saç prp alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Auriculotherapy, Enerji Tıbbı, Gençlik Aşısı, Homeopati hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Gülşen Erdem için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülşen Erdem muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülşen Erdem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Erdem ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülşen Erdem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Erdem hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.